reklama
přihlášení odhlášení online inzerce mobilní verze | obsahový servis | online archivy | předplatné titulů economia       rss | mms | sms      
Nejste-li dosud registrován, pokračujte zde
Uživatelské jméno:
Heslo:
FILM TÝDNE My 2
FILM TÝDNE Frank
Pierre Lemaitre Alex
Sofi OksanenOVÁ Baby Jane
Tento týden V Česku Pro děti Ve světě Téma Výlet Na cestách Sport Zahrady Za jídlem Víno Restaurace TV tip

Pohřební návštěvnická maturita

David Macháček

Toto je osobní vzpomínka na jaro 2006. Jsem pardubický rodák a ve slavném krematoriu od Pavla Janáka jsem se rozloučil už s mnoha přáteli a členy... »»»

Brány do jiného světa

Jana Patková

Smrti a světu, do kterého člověk potom přejde, věnovala každá civilizace a kultura v dějinách lidstva zvláštní pozornost. Téměř všude na světě lidé... »»»

reklama

Vychutnejte si pohled z výšky. Na rumburskou krajinu shlíží i Bismarckova Tanečnice

Jiřetín pod Jedlovou.

Pavel Gejdoš

Severní Čechy si lze prohlédnout nejen z vrcholků skal Českosaského Švýcarska, ale také z několika zdejších rozhleden. Cestu si můžete zpříjemnit... »»»

U sousedů

Jana Patková, Vít Štěpánek, Jaromír Mára

Víte, že v Dolním Slezsku se nachází celá třetina všech lázní Polska, navíc i ty nejstarší a s nejteplejšími prameny? Že 76 metrů dlouhý kamenný most... »»»

Pod kolonádami

Jana Patková

Lázeňské kolonády, prameny a domy zná každý. Jen málokdo ale ví, odkud a jakým způsobem se přírodní zdroje dostanou až do van či kohoutků. V podzemí... »»»

To nejlepší z lázeňské architektury

Lubomír Zeman

Stovky lázeňských staveb na našem území jsou skutečnými architektonickými perlami. Několik nejlepších vám pro inspiraci představujeme. »»»

Ve světě jsme číslo jedna

Lubomír Zeman

Lubomír Zeman, spoluautor právě vycházející knihy Slavné lázně v Čechách, na Moravě a ve Slezsku, je přesvědčen, že Karlovy Vary jsou absolutní... »»»

Chodím, tedy jsem

Milan Pohl

Nejznámější Beskydská sedmička měří 96 km, vede přes sedm vrcholů a nejrychlejší borci ji zvládají za neuvěřitelných 12 hodin. Každá třetí dvojice ji... »»»

Co s sebou na ultratrail?

> Dobrou čelovku s náhradními bateriemi. V noci tápat beze světla po horách, potácet se od stromu ke stromu a hledat stezku se chce jen málokomu.... »»»

Jak přežít extrémy

Jana Patková

Pro našince z mírného zeměpisného pásma, o které se dělíme s vesměs hodnými zvířaty (a lidmi), je řada míst na planetě extrémních: ať už kvůli... »»»

Jak si vybrat správné lyže

Ondřej Novák, redaktor Snow.cz

Léto doznívá, a dřív než stihnete uklidit všechny kola, surfy a kajaky, bude na hřebenech první sníh. A tedy otázka, na čem vyrazit do hor. Výrobci... »»»

Co je to lyže

Ivan Sosna, redaktor Snow Foto sporten

Podívejte se, z čeho se lyže skládá, jaké vlastnosti vykazuje a co vše by měla umět pro to, aby dobře fungovala. »»»

Legenda má tři písmena

Petr Tůma

Rum. Po staletí to byl drsný nápoj dobrodruhů, pirátů a psanců, který měl pramálo společného s jemným buketem a ušlechtilostí dnešních karibských... »»»

Viva La Cuba!

Do míchací sklenice vhoďte teplé tropické slunce, tříletý rumově bílý písek z korálových útesů, nekonečnou radost ze života a zalijte to mořskou... »»»

celkem nalezeno: 200
 zobrazuji: 16 - 30 
Ikony české krajiny
Co všechno rozpoutala Marie Terezie

Nesmějte se, prosím. Nejste v kině, kde se to může. A u slavného československého hasičského filmu "Hoří, má panenko" dokonce očekává, neboť to je komedie. Tam je smích namístě, humor je pro diváka... »»»

48 hodin
Křížem krážem

Oblíbeným termálním pramenům se říká: A) onsen B) kawa C) kuma Nejvyšší japonská hora je Fudži. její výška je: A) 2 776 m B) 3 776 m C) 4 776 m Alkoholický nápoj připravovaný fermentací rýže se... »»»

TV tip
Kniha přežití

NOVA, PÁTEK 28. 11., 23:05 »»»

Soutěž
Jezero
Eva Siminská, Bratislava
reklama
reklama
reklama
 
 
  HN SERVIS
 
   VYBRALI JSME Z HN
 RADY PRO BUSINESS TRAVEL
Zavřít

Business Travel odkazy

Exporter.iHNed.cz 18.12.2003 14:34


Nový názor
Autor:
E-mail:
Město nebo místo:
Zveřejnit e-mail:
Zasílat reakce e-mailem:
Titulek:
Odeslat


Upozornění. Redakce iHNed.cz si vyhrazuje právo smazat příspěvek, ve kterém se vyskytnou vulgarismy, slova a výrazy urážející ostatní čtenáře, dle zaběhlých společenských norem v ČR.
předchozí článek   další článek
 
reklama
reklama
reklama