reklama
přihlášení odhlášení online inzerce mobilní verze | obsahový servis | online archivy | předplatné titulů economia       rss | mms | sms      
Nejste-li dosud registrován, pokračujte zde
Uživatelské jméno:
Heslo:
Úvodní stránka iHNed.cz iHNed.cz Hospodářské noviny Respekt Ekonom Marketing&Media Obchodní věstník KarieraWeb Odborné měsíčníky
Aktuální vydání Poslední týden Online archiv Rubriky IN Magazín Víkend Proč ne?! Český exportér
FILM TÝDNE Cesta do školy
FILM TÝDNE Dvojník
ALISSA NUTTINGOVÁ Tampa
HENRY DAVID THOREAU Občanská neposlušnost a jiné eseje
Tento týden V Česku Pro děti Ve světě Téma Výlet Na cestách Sport Zahrady Za jídlem Víno Restaurace TV tip

Co se děje v oblacích

Petr Dvořák, ČHMÚ

Oblaka jsou jedním z nejvýraznějších ukazatelů počasí. K jejich vzniku je nutné určité ochlazení dostatečně vlhkého vzduchu, aby mohlo dojít ke... »»»

Počasí na internetu

Filip Kůžel, MobilMania.cz

Předpověď počasí vám dnes sdělí rádio, televize i noviny. Pokud ale nechcete čekat nebo jít do trafiky, pravděpodobně se podíváte na internet. Kam... »»»

reklama

100 nejlepších vín

Tomáš Wehle

Představujeme vám sto oceněných lahví nejvyšší soutěže vín v České republice. Ochutnat i koupit je můžete od 1. března celý rok na Salonu vín na... »»»

Rozdělení vína

Základem dělení vín v Česku je jednak germánský systém dělení vín podle vyzrálosti hroznů v době sklizně, dané obsahem cukru v moštu a měřené ve... »»»

Subtropický svátek zimy

Martin Dorazín

Přímo před letištěm v Soči-Adleru vítá návštěvníky pět obrovských olympijských kruhů obklopených palmami, sytě zelenými trávníky a bujnou květenou.... »»»

Jak ruští vědci objevili Soči

Jana Patková

Soči je posledních více než sto let prostě pojem. Jezdívala sem ruská šlechta, chatu tu měl diktátor Stalin a v druhé polovině dvacátého století se... »»»

Vzpomínky na obdařenou učitělnicu

Michal Mašek

Letní prázdniny 1963, v říjnu mi bude patnáct. Ještě předtím, v září, nastoupím do deváté třídy. Ale ještě než do ní nastoupím, nastoupím do... »»»

Muzea, kde se nudit nebudete

Jana Patková, Libor Michalec, Jakub Jiřiště, Vladimír Plešinger, Peter Hupka, Václav Loubek, Topi Pigula, Martina Babišová, Marcela Jurková, Marcela Kazdová, Eva Bobůrková

Tiché sály zaplněné nekončícími řadami vitrín plných nerostů a vycpaných zvířat střídají v zahraničí a pomalu i v Česku výpravné expozice, které se... »»»

Poznání musí být atraktivní

Jaromír Mára

Před třemi lety se pro veřejnost uzavřela historická budova Národního muzea v Praze. Poprvé od otevření v roce 1891 projde generální rekonstrukcí.... »»»

Cesty roku 2014

Vít Štěpánek

Chladné Laponsko, sopky Havajských ostrovů, pobaltská metropole Riga nebo bojiště první světové války. Co mají společného? Minimálně to, že je... »»»

Whisky

Jan Čeřovský

Dramatická krajina, fascinující historie a ochutnávky v desítkách palíren. To je Skotsko. Přečtěte si, jak klasická jednosladová skotská whisky... »»»

Japonské whisky bývají až parfémové

Jan Čeřovský

Od USA, Kanady přes Irsko a Indii po Japonsko, tam všude vznikají výtečné whisky. Jedna země však byla a stále je vzorem ostatním a v srdcích... »»»

Doporučené lahve

Jan Čeřovský

Tyto lahve ukazují šíři stylů a projevů výtečné whisky. Ardbeg a Nikka, krom svých nesporných kvalit, zároveň patří mezi srdeční palírny autora. »»»

Drobná dívka a kouřová Laphroaig

Jan Čeřovský

Whisky je po rumech druhým nejoblíbenějším destilátem českých barů, říká Miloš Danihelka, barman pražského podniku AnonymouS Bar. »»»

Horské chaty

Jana Patková

Chaty na hřebenech hor jsou ošlehané větrem i dějinami a mají vzrušené osudy, které s chutí vyprávějí staré pohlednice, jimiž bývají vyzdobeny jejich... »»»

celkem nalezeno: 200
 zobrazuji: 16 - 30 
Ikony české krajiny
Co všechno rozpoutala Marie Terezie

Nesmějte se, prosím. Nejste v kině, kde se to může. A u slavného československého hasičského filmu "Hoří, má panenko" dokonce očekává, neboť to je komedie. Tam je smích namístě, humor je pro diváka... »»»

48 hodin
Křížem krážem

Oblíbeným termálním pramenům se říká: A) onsen B) kawa C) kuma Nejvyšší japonská hora je Fudži. její výška je: A) 2 776 m B) 3 776 m C) 4 776 m Alkoholický nápoj připravovaný fermentací rýže se... »»»

TV tip
Obhájce

NEDĚLE 27. 4., 21.50 »»»

Soutěž
Jezero
Eva Siminská, Bratislava
reklama
reklama
reklama
 
 
  HN SERVIS
 
   VYBRALI JSME Z HN
 
  AKTUÁLNÍ PŘÍLOHA HOSPODÁŘSKÝCH NOVIN
 RADY PRO BUSINESS TRAVEL
Zavřít

Business Travel odkazy

Exporter.iHNed.cz 18.12.2003 14:34


Nový názor
Autor:
E-mail:
Město nebo místo:
Zveřejnit e-mail:
Zasílat reakce e-mailem:
Titulek:
Odeslat


Upozornění. Redakce iHNed.cz si vyhrazuje právo smazat příspěvek, ve kterém se vyskytnou vulgarismy, slova a výrazy urážející ostatní čtenáře, dle zaběhlých společenských norem v ČR.
předchozí článek   další článek
 
reklama
 
reklama
reklama