reklama
přihlášení odhlášení online inzerce mobilní verze | obsahový servis | online archivy | předplatné titulů economia       rss | mms | sms      
Nejste-li dosud registrován, pokračujte zde
Uživatelské jméno:
Heslo:
FILM TÝDNE Mapy ke hvězdám
FILM TÝDNE Zimní spánek
Pavel Trojan Bosna a Hercegovina
Lyndsay Fayeová Bohové Gothamu
Tento týden V Česku Pro děti Ve světě Téma Výlet Na cestách Sport Zahrady Za jídlem Víno Restaurace TV tip

První pomoc z Afriky

Dalibor Šubrt, Topi Pigula

Doplňte si lékarničku přímo z Afriky - pořiďte si aloe. Začít se dá kterýmkoli z běžně dostupných druhů a pomalu se propracovávat k vzácnějším... »»»

Triky a fígle do vázy

Topi Pigula

Sůl, cukr, kousky aspirinu, stříbrná lžička či mince... přísady, jež mají prodloužit životnost řezaných květin ve váze. Takzvané "babské" rady v sobě... »»»

reklama

Jarní, krásné, jedovaté

Topi Pigula

Arctic Gold, Angel's Breath, Carlton, Ice Follies... znáte je? Pokud jste přesvědčeni, že se v narcisech vyznáte, tak vám zařazení těchto kultivarů... »»»

Čas živých plotů

Živý plot, IN magazín

Topi Pigula

Jsou známy už z antiky. K dokonalosti střihu, jaká náleží bludištím zámeckých zahrad, je ovšem dovedli zahradníci ludvíkovské Francie. Také dnes je... »»»

Symboly vánoc

Topi Pigula

Jaké rostliny hrají v našich domovech vánoční úlohu? Historie vánočního stromku je mnohem mladší, než by se podle síly tohoto vánočního symbolu na... »»»

Bambusy v bytě

Topi Pigula

Bambus je z botanického hlediska "pouhá" tráva, byť v případě mnoha druhů i několik metrů vysoká. Zatímco v Česku jsou bambusy ozdobným exotem, v... »»»

Orchideje po asijsku

Topi Pigula

Navštívit jihovýchodní Asii, zejména Vietnam, Kambodžu nebo Thajsko, je pro milovníka orchidejí potěšením i utrpením zároveň. Velkokvěté kultivary,... »»»

Káva v obýváku

Topi Pigula

Ve skleníku brněnského Centra volného času Lužánky sklidili před léty kávu. Rozrostlý kávový keř zaplodil a nápad na "vlastní kafe" musel dříve nebo... »»»

Veselé stromy

Dalibor Šubrt

Chcete oživit vaši zahradu pěkným stromem? Zkuste třeba jeřáby - velice zajímavé a pohříchu neprávem opomíjené dřeviny, které se výborně uplatní v... »»»

Na co myslet na podzim

Topi Pigula

Podzim je zapeklité období. Sklízíme a uskladňujeme úrodu, věnujeme patřičnou péči zahradě, a to vše v nejistém období. Může nastat prosluněné babí... »»»

Přepálené potěšení

Topi Pigula

Zjednoho stromu jsem měl 87 kilo hrušek. Co jsem s tím měl dělat?" zeptal se řečnickou otázkou jeden ze severočeských zahrádkářů. Vzhledem ke... »»»

Dýně nejen na Helloween

Topi Pigula

Kdysi byly dýně oblíbenou součástí jídelníčku. Pekly se z nich buchty, semena se louskala podobně jako dnes buráky a dužnina byla běžnou součástí... »»»

Američtí honzíci

Topi Pigula

Na druhy není rod Achimenes nikterak bohatý. Ale i z pouhopouhých pětadvaceti druhů zahradníci vypěstovali desítky kultivarů s tu více, tu méně... »»»

Posezení pod zelení

Všeobecný útěk od šedivé socialistické reality do o něco barevnějšího soukromí přinesl v minulosti boom chat, chalup a "víkendového bydlení". Nyní se... »»»

Sušené, kyselé i zmražené

Topi Pigula

Rostou. Všimli si toho nejen vesničané a pravidelní výletníci, kteří každoročně chodí na "svá" tajná místa a něco hub přinesou vždycky, ale i média,... »»»

celkem nalezeno: 115
 zobrazuji: 16 - 30 
Ikony české krajiny
Co všechno rozpoutala Marie Terezie

Nesmějte se, prosím. Nejste v kině, kde se to může. A u slavného československého hasičského filmu "Hoří, má panenko" dokonce očekává, neboť to je komedie. Tam je smích namístě, humor je pro diváka... »»»

48 hodin
Křížem krážem

Oblíbeným termálním pramenům se říká: A) onsen B) kawa C) kuma Nejvyšší japonská hora je Fudži. její výška je: A) 2 776 m B) 3 776 m C) 4 776 m Alkoholický nápoj připravovaný fermentací rýže se... »»»

TV tip
Zrození Planety opic

PRIMA, PÁTEK 31. 10., 20.15 »»»

Soutěž
Jezero
Eva Siminská, Bratislava
reklama
reklama
reklama
 
 
  HN SERVIS
 
   VYBRALI JSME Z HN
 
  AKTUÁLNÍ PŘÍLOHA HOSPODÁŘSKÝCH NOVIN
 RADY PRO BUSINESS TRAVEL
Zavřít

Business Travel odkazy

Exporter.iHNed.cz 18.12.2003 14:34


Nový názor
Autor:
E-mail:
Město nebo místo:
Zveřejnit e-mail:
Zasílat reakce e-mailem:
Titulek:
Odeslat


Upozornění. Redakce iHNed.cz si vyhrazuje právo smazat příspěvek, ve kterém se vyskytnou vulgarismy, slova a výrazy urážející ostatní čtenáře, dle zaběhlých společenských norem v ČR.
předchozí článek   další článek
 
reklama
reklama
reklama